Hakkımda

Merhaba,

Öncelikle web sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. Blogumda havacılık, bilim, teknoloji, kişisel gelişim ve yatırım alanlarında içerik üretmeye ve paylaşmaya çalışıyorum. Ayrıca sevdiğim film, dizi, belgesel ve kitaplar konusunda yorumlarımı paylaşıyorum. Sormak istediğiniz bir konu olursa sosyal medya aracılığıyla bana ulaşabilirsiniz.

Ondokuzmayıs Üniversitesi Havacılık Yönetimi 2015 mezunuyum. Şuanda İstanbul Gelişim Üniversitesi Havacılık Yönetimi bölümünde tezli yüksek lisans yapıyorum. Profesyonel hayatıma havacılık sektöründe devam ediyorum. Summa Airports bünyesinde Diori Hamani Uluslararası Havalimanı’nda Operasyon Direktörü olarak çalışıyorum ve Nijer’in başkenti Niamey’de yaşıyorum. C seviyede İngilizce biliyorum ve yaşadığım yer itibariyle Fransızca öğrenmeye çalışıyorum.

Genellikle havacılığın yer hizmetleri ve havalimanı yönetimi alanlarında çalıştım. Karakterim gereği ekip halinde çalışmayı seviyorum. Pasif yamaç paraşütü pilotuyum. Planlı olmayı, yeni yerler keşfetmeyi, belgesellerde kaybolmayı severim. Havacılık,bilim ve teknoloji meraklısıyım. Ara sıra hobi olarak web tasarım(wordpress) ile uğraşıyorum. Kısa zaman içinde havacılık, bilim ve teknoloji dünyası ile ilgili podcast yayınına başlamayı planlıyorum. Yatırım fonları konusunda kendimi geliştirmeye ve uzun vadede düzenli pasif gelir elde edebileceğim bir sisteme geçmek istiyorum. Uzun vadede karavanla Balkanlar ve Avrupa turu planım var.

Hello there,

First of all, thank you for visiting my website. I try to produce and share content in the fields of aviation, science, technology, personal development, and investment on my blog. I also share my comments about movies, series, documentaries, and books that I love. If you have a question you want to ask, you can contact me via social media.

I graduated from Ondokuz Mayıs University Aviation Management in 2015. Currently, I am doing a master’s degree with a thesis at Istanbul Gelişim University, Aviation Management Department. I continue my professional life in the aviation industry. I work as the Operations Director at Diori Hamani International Airport at Summa Airports and live in Niamey, the capital city of Niger. I have a C level of English and I am trying to learn French from where I live.

I generally worked in the field of aviation ground handling and airport management. Due to my character, I like to work as a team. I am a passive paragliding pilot. I like to have a plan, to discover new places, to get lost in documentaries. I am an aviation, science, and technology enthusiast. I occasionally deal with web design (WordPress) as a hobby. I’m planning to start a podcast about the world of aviation, science, and technology in a short time. I want to improve myself in mutual funds and switch to a system where I can earn regular passive income in the long run. In the long term, I have a plan to tour the Balkans and Europe by caravan.

HAKKIMDA
Müşteri odaklı bir ortamın tüm yönlerinde her seviyedeki insanlarla çalışabilen, son derece motive, tutkulu ve havacılık odaklı bir kıdemli lider. Ekipleri kurumsal hedeflere, verimli ve güvenli operasyona motive edebilen bir havacılık uzmanı.

Akademik eğitimim ile havacılıkta kazandığım kişisel özelliklerin farkındalığını harmanlayarak bir misyon edindim. Bu doğrultuda koordinasyon ve ekip bilinci ile hareket ederek “havalimanı ve yer hizmetleri operasyonu” alanında uzmanlaştım. Havacılıkta iyi bir işbirliği ve ekip olmanın güçlü deneyimler ve sinerjiler oluşturduğuna inanıyorum. İş hayatında öz motivasyon ve çalışma disiplini ile deneyim kazandım. Problem çözmede ve insan ilişkilerinde iyi bir noktada tanımladığım empatiyi kullanarak uzun vadeli sorunlara ışık tutabileceğime güveniyorum.

KARİYER ARZUSU
Kendi ideallerimle doğru orantılı bir kariyere olan ilgimi geliştirmek ve ilerletmek istiyorum. Pozisyonun getirdiği çalışma disiplini ile motivasyonumu ortak noktada buluşturup hareket etmek ve şirket hedeflerine ulaşmak için istekliyim. Ayrıca, iş dünyasında dinamik zorlukların bilincinde olup gerekli duyarlılığı sağlayarak, aynı zamanda kendini adama, yaratıcılık, dürüstlük ve efektifliğe vurgu yapan, yetkin ve pazar odaklı bir profesyonel olmak istiyorum.

Uzmanlık Alanları: Havalimanı Terminal Operasyon, Yer Hizmetleri Operasyon, Havalimanı Yönetimi, Süreç İyileştirme, Havalimanı Planlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Bütçe Planlama, Prosedür Geliştirme, Hava Tarafı ve Kara Tarafı Operasyonları

ABOUT ME
An extremely motivated, passionate, and an aviation-focused senior leader able to work with people at all levels across all aspects of a customer-focused environment. A dedicated aviation professional who is able to motivate teams to corporate objectives, efficient and safe operation.

I have acquired a mission by blending my academic training and awareness of personal characteristics that I have gained in aviation. In this respect, I specialized in the field of “airport and ground handling management”, acting with coordination and team awareness. I believe that good cooperation and being a team in aviation create strong experiences and synergies. I gained experience in business life with self-motivation and working discipline. I am confident in shedding light on long-term problems by using empathy that I have defined at a good point in problem-solving and human relationships.

CAREER ASPIRATION
I want to develop and advance my interest in a career proportional to my own ideals. I am eager to bring together the working discipline and motivation of the position, to move, and to achieve company goals. I also want to be a competent and market-oriented professional who is aware of the dynamic challenges in the business world, providing the necessary sensitivity and at the same time emphasizing dedication, creativity, honesty, and effectiveness.

Specialties: Airport Terminal Operation, Ground Handling Operation, Airport Management, Process Improvement, Airport Planning, Customer Relationships Management, Budget Planning, Procedure Development, Airside & Landside Operation

Başa dön tuşu