Hakkımda

Merhaba,

Öncelikle web sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. Blogumda havacılık, bilim, teknoloji ve kişisel gelişim alanlarında içerik üretmeye ve paylaşmaya çalışıyorum. Ayrıca sevdiğim film, dizi, belgesel ve kitaplar konusunda yorumlarımı paylaşıyorum. Sormak istediğiniz bir konu olursa sosyal medya aracılığıyla bana ulaşabilirsiniz.

Ondokuzmayıs Üniversitesi havacılık yönetimi 2015 mezunuyum. İstanbul Gelişim Üniversitesi havacılık yönetimi bölümünde tezli yüksek lisans yapıyorum. Şuanda Summa Airports bünyesinde Diori Hamani Uluslararası Havalimanı’nda operasyon direktörü olarak çalışıyorum Nijer’in başkenti Niamey’de yaşıyorum. C seviyede İngilizce biliyorum ve yaşadığım yer itibariyle Fransızca öğrenmeye çalışıyorum.

Genellikle havacılığın yer hizmetleri ve havalimanı yönetimi alanlarında çalıştım. Karakterim gereği ekip halinde çalışmayı seviyorum. Pasif yamaç paraşütü pilotuyum. Planlı olmayı, yeni yerler keşfetmeyi, belgesellerde kaybolmayı severim. Havacılık,bilim ve teknoloji meraklısıyım. Ara sıra hobi olarak web tasarım(wordpress) ile uğraşıyorum. Kısa zaman içinde havacılık, bilim ve teknoloji dünyası ile ilgili podcast yayınına başlamayı planlıyorum. Yatırım fonları konusunda kendimi geliştirmeye ve uzun vadede düzenli pasif gelir elde ettiğim bir sisteme geçmek istiyorum. Uzun vadede karavanla Balkanlar ve Avrupa turu planım var.

HAKKIMDA
Havacılık alanında edindiğim eğitimi, istekli ve özenle yaptığım çalışmalarla destekleyerek kendimi havacılık sektörüne hazırladım. İş hayatımda edindiğim tecrübeleri, öz motivasyon ve çalışma disiplini ile harmanlayarak koordinasyon ve planlama yeteneklerimi geliştirdim. Karakter olarak, iyi iş birliğinin ve havacılıkta bir takım olmanın güçlü deneyimler uyandırdığına inanan biriyim. İleri görüşlü ve hayalperest olup girişimci ruhuyla hareket etmek, bazen çevremdekileri farklı düşünmeye teşvik eden bazen de onlarda merak uyandıran güçlü deneyimler yaratmama yardımcı oldu. Problem çözme ve insan ilişkilerinde kendimi iyi bir noktada tanımladığım empatiyi kullanarak, uzun vadeli problemlerin çözümüne ışık tutma konusunda kendime güveniyorum. Sınırlar olmadan, havacılığın; engin deneyimler yaratmak ve bu amaçla fikirleri en uygun insanları birleştirmek anlamına geldiğine inanıyorum.

KARİYER ARZUSU
Kendi ideallerimle doğru orantılı bir kariyere olan ilgimi geliştirmek ve ilerletmek istiyorum. Pozisyonun getirdiği çalışma disiplini ile motivasyonumu ortak noktada buluşturup hareket etmek ve şirket hedeflerine ulaşmak için istekliyim. Ayrıca, iş dünyasında dinamik zorlukların bilincinde olup gerekli duyarlılığı sağlayarak, aynı zamanda kendini adama, yaratıcılık, dürüstlük ve efektifliğe vurgu yapan, yetkin ve pazar odaklı bir profesyonel olmak istiyorum.

İlgi Alanlarım: Terminal yönetimi,  yer hizmetleri, havalimanı yönetimi, havacılıkta sürdürülebilirlik, hava taşımacılığı ekonomisi, web ve grafik tasarım.

ABOUT ME
I prepared myself for the aviation sector by supporting my training in aviation with my enthusiastic and diligent work. I developed my coordination and planning skills by blending my work experience with self-motivation and working discipline. As a character, I believe that good cooperation and being a team in aviation evokes strong experiences. Moving forward, dreaming, and acting with an entrepreneurial spirit helped me to create powerful experiences that sometimes encouraged others to think differently and sometimes aroused curiosity. I am confident in shedding light on long-term problems by using empathy that I have defined at a good point in problem-solving and human relationships. Without limits, aviation; I believe that it means creating vast experiences and combining the most appropriate people with ideas for this purpose.

CAREER ASPIRATION
I want to develop and advance my interest in a career proportional to my own ideals. I am eager to bring together the working discipline and motivation of the position, to move, and to achieve company goals. I also want to be a competent and market-oriented professional who is aware of the dynamic challenges in the business world, providing the necessary sensitivity and at the same time emphasizing dedication, creativity, honesty, and effectiveness.

My Interests: Terminal management, ground handling, airport management, sustainability in aviation,  air transport economy, web and graphic design.

Başa dön tuşu